Kino vakarą užbaigs, begalę žmonių visame pasaulyje į kino sales sutraukiantis šedevras „Tarnaitė“. Jį bus galima išvysti 20 val. Vienas ryškiausių Pietų Korėjos kino kūrėjų, nuolatinis Kanų, Venecijos, Berlyno, o taip pat ir „Kino pavasario“ režisierius Chan-wook Parkas nustebins žiūrovus beprotiškai kinematografiška, egzotiška, įtempta, romantiška ir net erotiška drama, kurioje žiūrovas tiesiog pakliūna į scenarijaus pinkles. Filmo anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=rXG2htQN4H8
Pasak projekto organizatoriaus Algirdo Ramaškos, vienas iš pagrindinių projekto „Kino karavanas“ tikslų – kuo daugiau Lietuvos žiūrovų supažindinti su geru europietišku kinu.

2018 m. kovo 16-29 d. „Kino pavasaris“ Utenoje

 2018 03 Kino pavasaris

Šiais metais didžiausias ir svarbiausias kino renginys Lietuvoje – 23-iasis Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ kovo 16 - 29 d. vienu metu vyks net 11-oje šalies miestų, tarp kurių ir Utena! Utenoje bus parodyta daugiau nei 20 skirtingų festivalio filmų. Prekybą bilietais jau prasidėjo. Nepraleiskite, nes kai kuriuos filmus mūsų ekrane galėsite išvysti tik kartą.
https://kinonamai.lt/

 

Kino namai TAURAPILIS logotipas

 

Taurapilis

pokst bendruomene

Utenos radijas

Jurates Mitalienes logo

Dailininko Laimono Šmergelio svetainė

Giedriaus Mazuro keramikos st

 

 www.zygeiviuslenis.lt

Utenos hipodromas

kamanos (2)