2014 08 24 FalmirosVioleta Develienė

2014 m. rugpjūčio 24 d. Utenos r., Vaikutėnuose, Falmira ir Rimantas Sinicos plačiai atvėrė savo namuose įrengtos galerijos duris, kviesdami meno gerbėjus pasigėrėti vizualiojo meno kūriniais, pasiklausyti gitarų skambesio ir jaukiai pabūti kartu. Šį kartą Falmiros galerijoje eksponuojama žymaus menininko Rimanto Dichavičiaus paroda „Vizijos". Tai unikalių darbų ciklas, kuriame išnaudojama per kelis dešimtmečius sukaupta patirtis sujungianti grafikos, tapybos, fotografijos ir dabartinės poligrafijos teikiamas meninės išraiškos galimybes. Parodos lankytojui siūlomas netikėtas, žavus vizijų pasaulis.

Galerijoje veikia ir Vaikutėnų menininkų paroda, kurioje pristatomi vietinių kūrėjų darbai. Šiuo metu eksponuojama Stefanijos Gasiūnaitės, Algirdo Kamliausko, Vilijos Puodžiukienės, Jovitos Vaškevičienės ir Falmiros Sinicienės kūryba.

Jaukią sekmadienio popietę galerijos lankytojus savo muzika džiugino galerijos šeimininkas Rimantas Sinica, svečiai Agnė Žygaitė ir Tomas Stankevičius, Aurelijus Janaudis, Antanas Snukiškis. Poezijos posmus skaitė Daiva Streikutė, o vėliau visi vaišinosi kvapniais Vaikutėnų šeimininkių keptais obuolių pyragais.

Vienijančioms idėjoms ir meno kalbai nereikalingos rėksmingos reklamos, atrankos, nereikia painių paaiškinimų – jausmus ir sielą atgaivina netikėta fotografija, paveikslas, spalva, kompozicija, rodos, neryškus, bet labai reikšmingas muzikos fonas ir bendraminčių palaikymas. Meno gerbėjai, besilankantys galerijoje turi unikalią erdvę saviraiškai-čia laukiami ir spontaniški posmai, ir pačios įvairiausios kūrybos pristatymai.

Renginio akimirkos https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10204775576617027.1073741910.1466113155&type=1&l=d13fcf79ee

 

 

2020 vasara

 

Kino namai TAURAPILIS logotipas

 

Taurapilis

pokst bendruomene

Utenos radijas

Jurates Mitalienes logo

Dailininko Laimono Šmergelio svetainė

Giedriaus Mazuro keramikos st

 

 www.zygeiviuslenis.lt