100 1364Violeta Develienė
Paskutinį birželio šeštadienį leliūniškius ir svečius į Juozo Karoso sodybą Spragučių kaime pakvietė Aušra ir Edmundas Gutauskai, pažymėdami UKC Leliūnų sk. vaikų pop choro „Aušra" muzikinės veiklos jubiliejų. Kolektyvas, pradėjęs veiklą prieš dešimt metų, dabar gali pasidžiaugti 22 įvairaus amžiaus nariais, gausybe papuoštų dainomis renginių, aplankytais festivaliais ir dviem kompaktinėmis plokštelėmis. 2010 m. vaikų pop choras „Aušra" išleido kompaktinę plokštelę „Vaikystės šalyje", o šiais metais, jubiliejaus proga, pačios gražiausios dainos sugulė į kompaktinį diską „Dešimt metų kartu".
Jubiliejinėje šventėje svečiavosi ir savo dainas dovanojo du dainingi kolektyvai. Iš Ignalinos atvyko vokalinis ansamblis „Pumpurai", vad. Vida Ksenzovienė, o nuo Utenos kultūros centro pasveikinti „Aušros" atvyko vaikų pop choras „Decima", vad. Gražina Kapčiuvienė.

Vaikų pop choro „Aušra" kolektyvą ir vadovus sveikino, dovanas bei gėlių žiedus dovanojo Šv. Juozapo parapijos vadovas Alfredas Puško, LR Seimo narė Milda Petrauskienė. Utenos rajono savivaldybės vardu sveikinimo žodį tarė mero pavaduotojas Vidmantas Valinčius, skambių dainų linkėjo Leliūnų seniūnė Lina Petronienė ir bendruomenės pirmininkas Kęstutis Udras. Padėkos žodžius kolektyvui „Aušra" išsakė Utenos kultūros centro direktorė Asta Motuzienė, Leliūnų pagrindinės mokyklos kolektyvas, ir gausus gerbėjų būrys- dainuojančių vaikų tėveliai. Koncerto pabaigoje nuskambėjo bendra daina, džiaugsmą kėlė krentantys konfeti ir žaižaruojantis gimtadienio tortas. Aušra ir Edmundas Gutauskai savo padėkas rėmėjams, globėjams ir kolegoms išreiškė padovanodami smagią šventę ir savo naujausią CD „Dešimt metų kartu".
Popchoro „Aušra" jubiliejinį koncertą surengti padėjo UKC Leliūnų skyriaus darbuotojai, Utenos kultūros centro darbuotojai, Leliūnų seniūnijos bendruomenė ir rėmėjai.

 

 

2020 vasara

 

Kino namai TAURAPILIS logotipas

 

Taurapilis

pokst bendruomene

Utenos radijas

Jurates Mitalienes logo

Dailininko Laimono Šmergelio svetainė

Giedriaus Mazuro keramikos st

 

 www.zygeiviuslenis.lt