2014 Regina Guntulyte Nebaigtas dienorastisRegina Guntulytė „Nebaigtas dienoraštis". Romanas. 262 psl. Redaktorė Birutė Nenėnienė, korektore Kristina Klimienė, maketavo Jolanta Bražėnienė. Leido ir spausdino UAB "Utenos Indra", 2014 metai.

Ramunė įsimyli bendradarbės pusbrolį Juozą vos pirmą kartą jį pamačiusi. Vaikinas gyvena kitame mieste ir pas giminaitę atvažiuoja retai. Visą jaunatvišką širdgėlą dėl beviltiškos meilės mergina išlieja savo dienoraštyje. Kandi ir drąsi su kitais ją merginančiais vaikinais, ji visiškai pasimeta Juozo akivaizdoje. Supratusi, kad jos meilė pasmerkta, ji skubotai išteka už atkakliai jos rankos siekusio mažai pažįstamo vyro. Ir vėl visas savo viltis ir neviltį Ramunei belieka patikėti dienoraščiui. Jo puslapiai labai atvirai atskleidžia moters gyvenimo posūkius.

2014 Regina Guntulyte Lapuku didvyrio pagerbimaiRegina Guntulytė. „Lapukų didvyrio pagerbimas". Satyros ir humoro rinkinys. 102 psl. Redaktorė Sigita Sadaunikienė. Leido ir spausdino Utenos spaustuvė. 2014 metai.

Dauguma šios knygos satyrinių ir humoristinių kūrinių buvo skelbti respublikinėje ir rajoninėje spaudoje 1978 - 2001 metais įvairiais slapyvardžiais. Nors į knygą sudėti kūriniai rašyti senokai, tačiau dauguma neprarado aktualumo ir dabar. Autorė bus pasiekusi savo tikslą, jei bent vienas iš jų padės skaitytojui susimąstyti ar nusišypsoti.

2014 popierines uzuolaidelesUteniškė tautodailininkė Odeta Tumėnaitė – Bražėnienė skaitytojams pristatė naują knygą „Popierinės užuolaidėlės". Autorė, 2014 m. švęsdama 50-metį ir pažymėjusi savo kūrybos trisdešimtuosius metus, yra sukaupusi įspūdingą, daugiasluoksnį savo kūrybos kraitį. Į pastarųjų metų ekspozicijas, simpoziumus ir tautinio paveldo produktų ekspozicijas įtraukti Odetos Tumėnaitės Bražėnienės užuolaidų karpiniai yra įamžinti leidinyje „Popierinės užuolaidėlės". Odetos karpytos užuolaidėlės puošia ne tik V. Jovarienės Arklių muziejų, bet puikuojasi ir E. Šinkūnaitės memorialiniame muziejuje Tauragnuose, Šlyninkos vandens malūne, Zarasų r., Utenos tradicinių amatų centre „Svirnas" ir kt. Dalis karpinių yra saugomi Lietuvos nacionaliniame muziejuje.
UAB „Utenos Indra". 2014 m. 

2014 R.Guntulyte Paskutine DD moterisRegina Guntulytė. „Paskutinė Daliaus Danilevičiaus moteris". Romanas, 276 p. Redaktorė Birutė Nenėnienė, korektorė Asta Kaulinytė, viršelį ir knygą maketavo Jolanta Bražėnienė. Leido ir spausdino UAB „Utenos Indra", 2014 m.
Jaunos žurnalistės Miglės neapleidžia nesėkmės. Ji įsikuria rajono centre, norėdama pradėti gyvenimą iš naujo. Deja, ir čia neranda to, ko norėtų. Jos dėmesį patraukia miesto „Įžymybė" -- keistas girtuoklėlis Motia, apie kurį ji sumano parašyti straipsnį moralės temomis. Jos žurnalistinis noras neišsipildo.
Po daugelio nesusipratimų moters aplinkoje atsiranda vyras, kuris netikėtai įžiebia jos širdyje stiprų jausmą. Šį kartą Miglė ryžtasi nepasiduoti aplinkybėms ir iki galo kovoti už mylimą žmogų.

stiklo galerija

projektas ART U2022 m.  Utenoje  vykusio  menininkų  projekto  ART‘U 2022 (Menas mieste-miestas mene) paskaitos apie garsias Utenos krašto asmenybes.

Paragauk sulos

Taurapilis

pokst bendruomene

Utenos radijas

Jurates Mitalienes logo

Dailininko Laimono Šmergelio svetainė

Giedriaus Mazuro keramikos st

 

 www.zygeiviuslenis.lt