Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos proga Utenos kultūros centro dailės galerijoje atidaryta mūsų miesto menininkų kūrybos darbų paroda ,,Istoriniai motyvai". Parodos autorių iniciatyva - puikus pavyzdys ir įkvėpimas mūsų krašto kūrėjams, parodų lankytojams, gilus laikas, kuriame kievienas atras mūsų šalies valstybingumą įvairiose autorių kūrybos formose. Parodoje pristatoma Laimos Kriukelienės kūryba, eksponuojami autorės tapybos darbai, viename iš jų vaizduojamas Mindaugo krikštas, Vytauto Petronio exlibrisai, iliustracijos, parodos lankytojai atras autoriaus iliustraciją Mindaugui Karaliui.

Pristatomas Skaidros Preikšto tapybos darbas ,,sausio 13-toji". Parodoje taip pat eksponuojamas skulptoriaus Giedriaus Mazūro paminklo projekto fotomontažas. Projektas konkurse, skirtame Lietuvos Karaliui Mindaugui ir Karalienei Mortai įamžinti Agluonoje (Latvija) laimėjo II vietą. Klemenso Kupriūno grafikos darbai skirti gimtine ir tapybiškas trijų darbų ciklas, kuriame vaizduojami vitražo fragmentai, su Karaliaus Mindaugo ir Vengrų simbolika. Ši paroda taip pat skirta ir artėjančiai mūsų miesto jubiliejinei sukakčiai.

stiklo galerija

Water music

2024 06 29 08 31 Vargonai vasara

Utenos Dievo Apvaizdos parapija kviečia į šeštąjį vasaros vargonų muzikos koncertų ciklą „Vargonai skamba vasarą“.
Koncertai vyks paskutinį kiekvieno vasaros mėnesio šeštadienį po vakarinių Šv. Mišių 18.45 val.

projektas ART U2022 m.  Utenoje  vykusio  menininkų  projekto  ART‘U 2022 (Menas mieste-miestas mene) paskaitos apie garsias Utenos krašto asmenybes.

Paragauk sulos

Taurapilis

pokst bendruomene

Utenos radijas

Jurates Mitalienes logo

Dailininko Laimono Šmergelio svetainė

Giedriaus Mazuro keramikos st

 

 www.zygeiviuslenis.lt