dailes mUtenos meno mokykloje vyko respublikinis vaikų ir jaunimo kūrybinių darbų konkursas „Natiurmortas pagal senųjų civilizacijų dailę“, kuriame dalyvavo: Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos, Anykščių, Molėtų, Utenos meno mokyklų, Šiaulių, Kauno Antano Martinaičio dailės mokyklų bei Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro mokiniai.
2023 m. balandžio 28 d. vyko baigiamasis renginys – parodos atidarymas bei laimėtojų apdovanojimai. Renginyje dalyvavo Utenos meno mokyklos moksleiviai ir jiems konkursui pasiruošti padėję mokytojai, svečiai iš kaimyninių rajonų meno mokyklų.

Konkurso dalyvius ir jų mokytojus pasveikino Utenos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Daiva Pečionė, Kultūros skyriaus vyr. specialistė  Regina Skomskienė, Utenos meno mokyklos direktorius Arūnas Katinas. Skambėjo uteniškių Adolfo Šapokos gimnazijos moksleivių Gabrieliaus, Kamilės ir Brigitos atliekamos dainos. Respublikinio vaikų ir jaunimo kūrybinių darbų konkurso laureatai bei jų mokytojai buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis.
Šio konkurso dalyvių piešiniai eksponuojami Utenos meno mokyklos Dailės skyriaus parodų salėje (J. Basanavičiaus g. 36), kviečiame aplankyti parodą.

I amžiaus grupė 7 – 9 m.
I vieta - Austėja Paškevičiūtė , 9 m. (Anykščių meno mokykla)
II vieta - Jorė Dolibagaitė, 9 m. (Utenos meno mokykla)
III vieta- Rusnė Dručkutė, 9 m. (Utenos meno mokykla)
II amžiaus grupė, 10 – 13 m.
I vieta - Aistė Valatkaitė, 13 m. (Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla)
II vieta - Luknė Cimbalistaitė, 11 m. (Anykščių meno mokykla)
III vieta - Eisvina Pelikšaitė, 11 m. (Utenos meno mokykla)
III vieta - Nojus Mikalkėnas, 13 m. (Utenos meno mokykla)
III amžiaus grupė, 14 – 19 m.
I vieta - Enrika Mikšionytė, 16 m. (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
II vieta - Austėja Valkauskaitė, 15 m. (Utenos meno mokykla)
III vieta - Karolina Venckūnaitė, 15 m. (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
Nominacijos už kūrybišką temos interpretaciją:
Fausta Kaminskaitė, 16 m. (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
Ieva Mikolaitytė, 12 m. (Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla)
Vilija Brukštutė, 16 m. (Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centras)
Raminta Pumputytė,15 m. (Molėtų menų mokyklos dailės skyrius)
Vytautė Stuopelytė, 13 m. (Šiaulių dailės mokykla)
Anastasia Ižbaldina, 14 m. (Šiaulių dailės mokykla)
Kamėja Pelakauskaitė, 11 m. (Utenos meno mokykla)
Mėta Višneveckaitė, 12 m. (Utenos meno mokykla)
Urtė Žigelytė, 14 m. (Utenos meno mokykla)
Adelė Mačiulytė ,9 m. (Utenos meno mokykla)
Vėjas Kulakauskas, 12 m. (Utenos meno mokykla)
Gabija Tolušytė, 12 m. (Anykščių meno mokykla)

Daugiau informacijos apie konkursą ir moksleivių kūrybą:
https://www.facebook.com/groups/266848068405783/?multi_permalinks=768663991557519&ref=share

Informaciją parengė:
Utenos meno mokyklos Dailės skyriaus mokytojas metodininkas Danius Galiauskas

 

stiklo galerija

2024 06 29 08 31 Vargonai vasara

Utenos Dievo Apvaizdos parapija kviečia į šeštąjį vasaros vargonų muzikos koncertų ciklą „Vargonai skamba vasarą“.
Koncertai vyks paskutinį kiekvieno vasaros mėnesio šeštadienį po vakarinių Šv. Mišių 18.45 val.

projektas ART U2022 m.  Utenoje  vykusio  menininkų  projekto  ART‘U 2022 (Menas mieste-miestas mene) paskaitos apie garsias Utenos krašto asmenybes.

Paragauk sulos

Taurapilis

pokst bendruomene

Utenos radijas

Jurates Mitalienes logo

Dailininko Laimono Šmergelio svetainė

Giedriaus Mazuro keramikos st

 

 www.zygeiviuslenis.lt