Utenos Dievo Apvaizdos bažnyčios vargonaiUtenos Devo Apvaizdos bažnyčioje yra 3 manualų, 60 registrų vokiški, „Johhanus Gloria“ firmos elektroniniai vargonai „Exelent 358“.

Šioje bažnyčioje  nuo 1992 metų lapkričio 22 d. – Šv. Cecilijos dienos  vargoninkauja Rita Venckevičienė. Rita Venckevičienė 2006 m. baigė Panevėžio kolegiją, kur jos vargonų specialybės pedagogė buvo Zita Lukošiūnienė. 2009 metais R. Deveikienė baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos magistro studijas. Čia ją mokė vienas žymiausių Lietuvos muzikų, vargonininkas Gediminas Kviklys.

Utenos Dievo Apvaizdos bažnyčios choras Viešpatį giesmėmis šlovina ne tik Šv. Mišių metu, bet ir įvairiuose katalikiškuose renginiuose, šventėse. Tradicija tapo „Giesmių giesmelės“ šventės, kurių metu gieda Utenos  švietimo įstaigų vaikų kolektyvai. Klebono Henriko Kalpoko rūpesčiu Dievo Apvaizdos bažnyčioje vyksta vargonininkų paminėjimo šventės, kurių metu aukojamos Šv. Mišios už gyvus ir jau Anapilin iškeliavusius vargonininkus. Renkama istorinė medžiaga apie Utenos krašto vargonininkus ir vargonų instrumentus.

2012_Dievo_apvaizdos

 

 

 

 

 

 

 

 

   Utenos Dievo Apvaizdos bažnyčios choras Šiluvos atlaiduose (2012 m.)

 

2022 05 27 dirbtuves1

Paragauk sulos

Kino namai logo

Taurapilis

pokst bendruomene

Utenos radijas

Jurates Mitalienes logo

Dailininko Laimono Šmergelio svetainė

Giedriaus Mazuro keramikos st

 

 www.zygeiviuslenis.lt