2019 05 31  vaikudienai

20149 05 22 NLM2019 m. gegužės 22 d. 19 val.  „No Longer Music”  koncertas Utenos kultūros centro aikštėje. „No Longer Music” susikūrė 1985 metais Amsterdame. Vien per pastaruosius 5 metus grupė pasirodė daugiau nei 200 000 žmonių iš daugiau nei 20 šalių: nuo Brazilijos iki Naujosios Zelandijos. Grupės „No Longer Music“ pradžia – šiaurės Europos punk judėjimas, kuris atspindi šiuolaikinius pop, rock ir elektroninį stilius. Jų pasirodymai visada stebina vaizdiniais efektais, kūrybiška, gyva, modernia muzika, scenos drama, choreografiniu šokiu, vaizdo projekcijomis, net ugnimi ir dar daugiau.
Kiekvienais metais „No Longer Music“ komandai atstovauja nuo 5 iki 10 tautybių menininkai, kurių įvairovė suteikia unikalią pasaulinę dinamiką. Šiais metais į komandą susibūrė muzikantai, aktoriai ir atlikėjai iš tokių tolimų šalių kaip Naujoji Zelandija, Jungtinės Amerikos Valstijos, Urugvajus, Brazilija, ir Portugalija. Savo skambesiu, pasirodymo elementais, trykštančia energija ir artistiškumu kasmet auganti ir garsėjanti grupė nepalieka abejingo, todėl nepraleiskite galimybės juos išgirsti ir pamatyti savo mieste (renginys Facebook puslapyje: https://www.facebook.com/events/411837239651268/)
Grupę „No Longer Music“ apšildys ir koncertą pradės alternatyvaus roko grupė iš Baltarusijos „Nuteki“. Renginio radijas: XFM. RENGINYS NEMOKAMAS.

 

Kino namai TAURAPILIS logotipas

 

Taurapilis

pokst bendruomene

Utenos radijas

Jurates Mitalienes logo

Dailininko Laimono Šmergelio svetainė

Giedriaus Mazuro keramikos st

 

 www.zygeiviuslenis.lt

Utenos hipodromas

kamanos (2)