2000 m. gegužės 20 d. įregistruotas Utenos rajono tautodailininkų klubas „Svirnas", savo gretose jungiantis virš 50 Utenos rajono tautodailininkų. 2007 m. vaizduojamojo ir taikomojo taudodailės meno kategorijose geriausiais pripažinti ir parodos-konkurso „Aukso vainiko 2007" nugalėtojais tapo uteniškiai tautodailininkai grafikė Odeta Tumėnaitė-Bražėnienė ir puodžius Vytautas Valiušis. 2009 metų „Aukso vainiko" laureatas - Utenos r. tautodailininkų klubo „Svirnas" narys, a.a. kryždirbys Pranas Kaziūnas.

„Svirno" tautodailininkai:
Adiklienė Genovaitė (1947-01-17) (tapyba)
Araminienė Anelė (1940-11-23) (medžio drožyba)
Babrauskienė Genė (1930-07-10) (tapyba)
Bartašienė Zosė (1925-01-06) (tapyba)
Bartašiūtė Nijolė (1956-01-01) (tapyba)
Bražėnienė Odeta (1964-06-10) (karpiniai, linoraižiniai, margučiai, keramika)
Chojecka Alicija (1934-01-28) (nėrimas vašeliu)
Dailidavičius Petras (1942-03-23) (tapyba)
Eitminavičienė Irena (1959-05-05) (rankdarbiai, šiaudų sodai)
Garunkšnienė Asta (1965-05-09) (karpiniai)
Gavenavičienė Aldona (1931-04-05) (rankdarbiai)
Giedraitienė Olesė (1971-05-17) (rankdarbiai)
Giedrienė Regina (1961) (rankdarbiai)
Indriūnienė Zita  (1952-11-22) (dirbiniai iš šiaudų)
Jonuškienė Rūta (1958-01-25) (dirbiniai iš šiaudų)
Juškėnienė Gita (1964-03-16) (karpiniai)
Juškienė Angelė (1935-07-28) (rankdarbiai)
Juškienė Vaidilutė (1950- 05- 16) (floristika)
Kaminskas Genadijus (1969-03-25) (pynimas iš vytelių)
Kiškienė Elena (1955-05-11) (rankdarbiai)
Kiškienė Giedrė  Kristina (1944-05-26) (mezgimas)
Kraujelienė Rita (1966-10-06) (rankdarbiai)
Krivičienė Elena (1940-04-19) (audimas)
Krutoguz Judita (1957) (rankdarbiai)
Kučinskas Arūnas (1968-11-30) (tapyba)
Levčenkienė Jolita (1973) (tapyba, rankdarbiai, keramika)
Lopeta Petras (1935) (tapyba)
Lukoševičienė Eleonora (1930) (mezgimas)
Mačienė Regina (1945) (karpiniai)
Mažeikis Alvydas (akmens darbai)
Monkevičienė Adelė (1947-04-04)
Paulauskienė Vida (1961-05-28)
Plesevičienė Audronė (1963-10-11) (tapyba)
Prušinskaitė Donata (1926-03-22) (tapyba)
Ramanauskienė Danutė (1935-10-31) (tapyba)
Ramoškienė Asta (1964-10-19) (floristika) 
Seibutienė Daiva (1963-08-26) (rankdarbiai)
Seibutis Alvydas (1961-11-18) (medžio drožyba)
Stankevičienė Julija (rankdarbiai)
Sudniutė Giedrė (1966-03-05) (karpiniai)
Svigarienė Vaida (1963-01-11) (karpiniai)
Šėža Kazimieras (1923-12-06) (medžio drožyba)
Šiaučiūnienė Inga (1973-09-28) (rankdarbiai)
Šimonėlis Valentinas (1950-06-04) (akmens darbai)
Šinkūnienė Janina (1955-03-22) (dirbiniai iš šiaudų)
Šmergelienė Mingailė (1970-07-07) (tapyba)
Šulcas Romualdas (1953-01-05) (medžio drožyba)
Šumskus Osvaldas (1959-02-28) (metalo dirbiniai)
Udrienė Audra (1964) (floristika)
Valiukienė Birutė (1956-04-01 ) (tapyba)
Valiušis Vytautas (1956-06-16) (keramika)
Vaškevičienė Jovita (pynimas iš vytelių)
Vitienė Jurga (1975) (rankdarbiai)
Zakarevičius Henrikas (1952-02-12) (medžio drožyba)
Žemaitienė Elvyra (1941-05-04) (tapyba)
Židonis Eglūnas (1962-02-12) (medžio drožyba)

 

Kino namai TAURAPILIS logotipas

 

Taurapilis

pokst bendruomene

Utenos radijas

Jurates Mitalienes logo

Dailininko Laimono Šmergelio svetainė

Giedriaus Mazuro keramikos st

 

 www.zygeiviuslenis.lt

Utenos hipodromas

kamanos (2)